Instagram Mavi Tik (Verified)

Instagram Mavi Tik (Verified)

               

                Instagram uygulaması içerisinde doğrulanmış olan hesabı simgeleyen bir arma olarak da bilinmekte olan ve hesap adının yanında yer alan bu mavi tik her noktada görünebilecektir.

Mavi Tik Avantajları

                İşletmenizin ya da markanızın bir noktada taklit edilme riski söz konusu ise uygulama üzerinde bir mavi tik sahibi olmanız bu konuda her şeyin değişeceğini gösterebilecektir. Bununla birlikte aynı zamanda başvuru sahiplerinin bir mavi tike sahip olabilmeleri adına da bilinirliklerinin gerçek anlamda çok yüksek seviyede olması gerekmektedir.

Mavi Tik Nedir?

                Instagram uygulaması üzerinden sahip olabileceğiniz mavi tik, uygulama içerisinde yer alan hesabınızın tamamen orijinal bir hesap olduğunu simgeleyecektir.

Instagram Hesabıma Mavi Tik Alabilir Miyim? 
                
                Evet, hesabınıza yeterli derecede PR ve reklam çalışması yapıldığı takdirde her hesap için mavi tik alınabilmektedir. Bu süreç hesabınızın popülerliği ve PR çalışmasına oranla 1-5 ay içerisinde alınabilir.

Instagram Mavi Tik Maliyeti Ne kadar?

                   Hesabınızın Google ve Instagram verilerine göre fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Daha önce herhangi bir çalışma yapılmamış bir hesabın, reklam çalışması yapılmış bir hesabın maliyetleri farklılık gösterebilir. Yapılacak PR ve Reklam çalışmaları tamamlanacak süre ve bütçeye göre değişiklik gösterebilmektedir. 1 ay içinde sıfırdan bir hesabın Mavi Tik çalışması yapılacak hesabın en az 50 Bin TL tutabileceğini bilmesi gerekmektedir. Mavi Tik işlemleri en az 20.000₺ en fazla 60.000₺ arasında olmaktadır.

Mavi Tik için Harcayacağım Bütçe Nerede Ne için Kullanılacak?

                    Harcayacağınız tüm bütçe PR ve Reklam çalışmaları için kullanılmaktadır. Ulusal & Yerel Haber sitelerinde tanıtım kampanyaları için ortalama 15-25Bin₺ arasında kullanılmaktadır. Web sitesi bulunan hesaplar için, web sitesinin SEO/Backlink Hizmetlerine ortalama 5.000₺, Web Sitesi bulunmayan hesaplar için ise ortalama  7.000₺ çalışma gerçekleştirilmektedir. Instagram Reklam, viral ve hastag çalışmaları için ise 3.000-10.000₺  arasında sağlanmaktadır. 

Mavi Tik Onay Süreci Ne Kadar Sürecektir?

                    Planacak süreye göre 1-5 ay içerisinde alınabilir. Harcanacak bütçe ve işlemlere göre planlanan süre zarfında 1. ayda başvuru yapılmaktadır. İşlemlerin tamam olduğunu düşünmediğimiz takdirde başvuru yapılması durumunda Red gelebilir. Red gelen hesaplar 45 gün sonra tekrar başvuru yapabilmektedir. Tamamlanan PR ve Reklam Çalışmaları sonrasında başvuru yapıldıktan sonra ortalama 5 gün içerisinde Mavi Tik hesabınıza tanımlanmaktadır.

MAVİ TİK ALMAK İÇİN SİZDEN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMİYORUZ, ÜCRETLER REKLAM VE PR ÇALIŞMALARINA HARCANMAKTADIR. HARCANAN HER ÜCRETİN BİLGİSİ TARAFINIZA İLETİLMEKTEDİR. TÜM İŞLEMLER ERİŞEBİLCEĞİNİZ, KONTROL EDEBİLCEĞİNİZ İŞLEMLERDİR. TÜM İŞLEMLER HER İŞLEM SONRASI VE İŞLEMLER TAMAMLANDIKTAN SONRA TOPLU OLARAK TARAFINIZA İLETİLMEKTEDİR.

https://sosyalmediavm.com


Instagram Mavi Tik, İnstagram Mavi Tik, Instagram Verified, İnstagram Verified, Instagram Mavi Tik Almak, İnstagram Mavi Tik Başvuru, Instagram Mavi Tik Ücreti, Instagram Mavi Tik Nedir, Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır, Instagram mavi tik almak için kaç takipçi gerekir, Instagram kimlere mavi tik verir, Instagram mavi tik ne zaman gelir,